Betonowa łazienka mikrocement industrialne wanna wodoodporne ściany
łazienka beton industrial wanna prysznic toaleta loft
16023
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16023,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.4,vc_responsive

BETONOWA ŁAZIENKA

 
betonowa łazienkaNowoczesne łazienki, to miejsca, które łączą designerski styl z funkcjonalnością. Jest to przestrzeń, w której można z łatwością przygotować się rano do pracy, na dzień pełen zaplanowanych zadań, jak również zrelaksować się wieczorem i odpocząć, zapominając na chwilę o wszystkich obowiązkach. Dzięki starannemu planowaniu i dbaniu o szczegóły, nowoczesny wygląd można stworzyć w każdej łazience – małej i dużej.

 

Z pomocą przy realizacji nowoczesnych łazienek przychodzi beton i mikrocement. Jest on coraz częściej wykorzystywany podczas aranżacji. Płytki ceramiczne mają coraz większą konkurencję, a inwestorzy poszukują coraz to nowych rozwiązań. Betonowe wykończenie idealnie się sprawdzi w minimalistycznej stylistyce, jak również we wnętrzach w stylu glamour. Najczęściej można beton  spotkać na posadzkach, ale świetnie się sprawdza również na ścianach i blatach umywalek.

 

łazienka betonowaBeton w łazience – mikrocement

 

Przy realizacji łazienek z betonowym akcentem proponujemy wykorzystać mikrocement. Materiał ten idealnie sprawdzi się w Twoim wnętrzu. Mikrocement jest mieszanką specjalistycznych cementów, kruszyw i polimerów, które w efekcie dają masę, którą można wykończyć posadzki, ściany i blaty. Jego grubość to jedynie 2 mm, a dzięki wysokim właściwościom adhezyjnym, doskonale przyczepia się do np. istniejących płytek ceramicznych. Dzięki temu nie musisz ich skuwać, by odmienić wygląd swojej łazienki.

Stosując różne techniki nakładania, oraz wykorzystując różne kolory mikrocementu, za każdym razem tworzymy całkowicie wyjątkowe i niepowtarzalne wnętrze. Cała powierzchnia wykonana z mikrocementu nie posiada żadnych połączeń oraz fug.

 

Mikrocement – 100% wodoodpornościłazienka betonowa

 

Co bardzo ważne, prawidłowo wykonane powłoki z mikrocementu są całkowicie wodoodporne, dzięki czemu można stosować je bezpośrednio pod prysznicem. Całość pokrywamy lakierem poliuretanowym, który bardzo ułatwia sprzątanie. Nie musisz obawiać się rozlanych płynów do mycia oraz szamponu. Do codziennej pielęgnacji wystarcza zwykła woda. W ofercie posiadamy trzy rodzaje lakierów – połysk, satyna oraz mat.

Jeśli masz pomysł na nietypowe wnętrze, to nie bój się z nami tym pomysłem podzielić. Jeśli sami nie będziemy w stanie pomóc, to z pewnością pomożemy Ci w namiarze na architekta, stolarza lub ekipę od wykończeń mieszkań.

 

Sprawdź nasz cennik oraz skontaktuj się z nami w celu szczegółowej wyceny.

 

 

Zapraszany do kontaktu.