Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(core/post-comments) is not within the allowed path(s): (/home/posadzki/domains/posadzkiindustrial.pl:/tmp:/var/tmp:/home/posadzki/.tmp:/home/posadzki/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/posadzki/domains/posadzkiindustrial.pl/public_html/wp-includes/blocks.php on line 532
Betonowe ściany beton architektoniczny mikrocement Warszawa loft
Betonowe ściany beton architektoniczny mikrocement Warszawa loft
Beton architektoniczny na ścianie
16121
page-template-default,page,page-id-16121,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.4,vc_responsive

BETONOWE ŚCIANY Z MIKROCEMENTU

 

IMG_20160510_175242

Surowy beton jest szeroko stosowany we wnętrzach i na zewnątrz. Zaczął regularnie pojawiać się w nowoczesnych przestrzeniach, nadając im minimalizm. Stosując mikrocement w przestrzeni, dodajmy nim w modny sposób, prosty przemysłowy charakter. Szczególnie gdy połączymy go ze szkłem, stalą, lub białymi meblami, czy też drewnianymi akcesoriami. Beton uwielbia towarzystwo cegły, wspomnianego drewna i jasnych kolorowych akcentów, które nadają mu cieplejszego odbioru i sprawiają, że wygląda on lepiej.

Pomimo tego, że beton we wnętrzach jest już z nami od dłuższego czasu, ciągle potrafi on zaskakiwać. Dla wielu osób jest on ciągle nieodkrytym materiałem. Odpowiednie połączenie betonu potrafi nadać odpowiednie ciepło wnętrzu.

 

[posadzka betonowa]

 

Rozpocznij przygodę z mikrocementem w domu

 

Jeśli nie miałeś wcześniej do czynienia z mikrocementem, zacznij od niewielkiego kawałka ściany np. w pokoju gościnnym. Zaplanuj, by blisko znalazł się punkt światła- na przykład lampa, który skierowany na beton, uwypukli drzemiącą w nim fakturę.

Masz w sobie trochę więcej odwagi? Przemieśmy się do kuchni. Ściana pomiędzy blatem kuchennym, a szafkami to miejsce wprost stworzone na industrialne wykończenie. Ten niewielki akcent stworzy niespotykaną przestrzeń w kuchni – miejscu w którym tak wiele spędzamy czasu. Nie musisz się obawiać, że podczas przygotowywania posiłków, ściana zostania pobrudzona, czy też otłuszczona. Odpowiednio zabezpieczony mikrocement lakierem poliuretanowym bardzo łatwo się czyści i nie pozostawia śladów.

 

Betonowa ściana w Twoim mieszkaniu

 

Nie musisz się obawiać o zachlapanie betonowej ściany wodą. Mikrocement jest całkowicie wodoodporny, jak również jest wytrzymały na wysokie temperatury. Odpowiednio zabezpieczony będzie służyć bardzo długo

Ekipa Twardej Sztuki podejmuje się nakładania mikrocementu na wszystkie powierzchnie wewnątrz pomieszczeń – gipsy, płyty gipsowo-kartonowe, tynki, płytki ceramiczne i tym podobne.

 

Jeśli masz pomysł na nietypowe wnętrze, to nie bój się z nami tym pomysłem podzielić. Jeśli sami nie będziemy w stanie pomóc z pewnością pomożemy Ci w namiarze na architekta, stolarza lub ekipę od wykończeń mieszkań.

 

Ile będzie to wszystko kosztowało? Sprawdź nasz cennik oraz skontaktuj się z nami w celu szczegółowej wyceny.

Zapraszamy do kontaktu

IMG_20160510_175015

Betonowy słup w kuchni

Betonowy słup w kuchni