Posadzki Industrial Warszawa industrialne betonowe mirkocement
Posadzki betonowe Industrial to produkt najwyższej jakości nadający niepowtarzalny charakter w pokojach, na balkonach czy tarasach. Wysoko modyfikowany produkt z dodatkiem polimerów pozwala na położenie posadzki bezpośrednio na stare płytki ceramiczne! Nie ma potrzeby zrywania starej podłogi.
Posadzki Industrial betonowe cienkowarstwowe Warszawa industrialne pandomo
15663
page-template-default,page,page-id-15663,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.4,vc_responsive
 

Posadzki Industrialne

 

 

 

 

Posadzki betonowe Industrialne

 

 

Współczesny trendposadzka betonowa mikrocement

 

Nikt nie ma wątpliwości, co do estetyki betonowych posadzek. Eleganckie, minimalistyczne i przemysłowy charakter doskonale komponuje się w tradycyjnych wnętrzach. Bardziej niż cokolwiek posadzki betonowe działają jako naturalne tło, które bynajmniej nie jest nudne, za to jest charakterystyczne i dyskretne zarazem.

 

Posadzki betonowe Industrial to idealne rozwiązanie dla kogoś, kto szuka naturalnego wykończenia o ciągłej powierzchni – bez dylatacji oraz fug. Nasze posadzki betonowe z mikrocementu to idealne rozwiązanie, które sprawdzi się w nowoczesnym i minimalistycznym wnętrzu. Mogą one również wzbogacić klasyczny i rustykalny dom z wyrafinowanym wnętrzem. Dzięki betonowym posadzkom Industrial, możemy uzyskać wiele efektów stosując różne techniki nakładania.

 

Twarda Sztuka – Posadzki betonowe z mikrocementu

 

Wykonujemy posadzki betonowe bezpośrednio w nowych mieszkaniach aplikując masę na miksokrety, jak również podejmujemy się prac w istniejących obiektach. Mikrocement możemy położyć bezpośrednio na płytki ceramiczne, bez potrzeby ich zrywania. Mikrocementy bardzo dobrze przewodzą ciepło, dlatego idealnie sprawdzają się jako wykończenie posadzek na ogrzewaniu podłogowym.

 

biuro posadzka mirkocementMikrocement FESTFLOOR Life, który używamy, to naszym zdaniem najlepsze rozwiązanie na rynku. Dzięki dużej wytrzymałości oraz dzięki wysokim właściwościom elastycznym materiału, mamy całkowitą gwarancję, że posadzka nie będzie pękać, a podłoga betonowa będzie na służyć długi czas.

Mikrocement Warszawa

 

Główną różnicą zauważalną między mikrocementem, a tradycyjnymi wylewkami cementowymi i betonowymi jest jej grubość. Tradycyjne wylewki układa się na grubość 2-3 centymetrów. Stosując mikrocement, cała posadzka ma jedynie 2 milimetry grubości.

 

Mikrocementy są całkowicie wodoszczelne, dlatego też możemy zastosować je w pomieszczeniach mokrych. Doskonale sprawdzają się w łazience i pod prysznicem na przykład na ścianie. Nałożony na nie lakier poliuretanowy ułatwia codzienną pielęgnacje i chroni posadzkę przed trwałymi zabrudzeniami.

Stosujemy lakiery o trzech rodzajach wybłyszczenia: mat, satyna oraz połysk.

 

Jeśli masz pomysł na nietypowe wnętrze z wykorzystaniem betonu, to nie bój się z nami tym pomysłem podzielić. Jeśli sami nie będziemy w stanie pomóc z pewnością pomożemy Ci w namiarze na architekta, stolarza lub ekipę od wykończeń mieszkań.

Sprawdź nasz cennik oraz skontaktuj się z nami w celu szczegółowej wyceny.

 

Zapraszany do kontaktu.

 

 


 

IMG_20160510_175308