Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(core/post-comments) is not within the allowed path(s): (/home/posadzki/domains/posadzkiindustrial.pl:/tmp:/var/tmp:/home/posadzki/.tmp:/home/posadzki/.php:/usr/local/php:/opt/alt:/etc/pki) in /home/posadzki/domains/posadzkiindustrial.pl/public_html/wp-includes/blocks.php on line 532
Sufity betonowe Warszawa mikrocement loft industrialne wnętrze
Sufity betonowe Warszawa mikrocement loft industrialne wnętrze
betonowy sufit płyty betonowe
16090
page-template-default,page,page-id-16090,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-7.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.4,vc_responsive

 

SUFIT BETONOWY Z MIKROCEMENTU

 

IMG_20160510_174953

Stylowe betonowe sufity świetnie pasuje do przemysłowego lub loftowego wnętrza. Sufity betonowe stały się pożądanym elementem w wielu nowoczesnych domach, które nadają wnętrzu industrialnego charakteru. Naturalny, betonowy sufit całkowicie odmienia wnętrze mieszkania. Idealnie wpasowuje się w skandynawski styl i japoński minimalizm.

 

BETONOWY KOMPROMIS

 

Często betonowy sufit jest pierwszym doświadczeniem z mikrocementem. Wiele osób ma (niepotrzebnie!) obawy przed tym jak beton będzie sprawował się na posadzce betonowej czy też na ścianie betonowej. Dlatego chcąc go mieć trochę dalej niż w bezpośrednim kontakcie, decydują się na betonowy sufit.

Jest to bardzo dobry kompromis, możemy wtedy łączyć betonowy sufit z drewnianą podłogą i naturalnym meblami. Stosując mikrocement na suficie, stworzy idealne tło dla całego wnętrza.

Myślałeś kiedyś o bardzo mocnym kontraście materiałów wykorzystanych we wnętrzu? Bardzo kuszącym pomysłem jest wykorzystanie wysokiej jakości kamienia (np. marmur) do połączenia z betonem. Z kamienia można wykonać na przykład blat lub parapety, które dopełni surowyefekt betonu na suficie. Świetne połączenie!

 

[posadzka betonowa]

 

BETONOWY SUFIT Z MIKROCEMENTU W TWOIM MIESZKANIU

 

Microcement na suficie najlepiej kłaść na gładź gipsową lub płyty gipsowo-kartonowe. Cały proces jest wyjątkowo krótki, sprawna ekipa (taka jak Twarda Sztuka), jest w stanie wykonać w ciągu dwóch dni 80-100 m2 sufitu z mikrocementu.

Z mikrocementu możemy wykonać wiele rodzajów wykończenia, możemy podzielić sufit na pola z delikatną różnicą kolorów, które będą odzwierciedlało naturalne deskowanie stropu.

Decydując się na tego rodzaju wykończenie nie zapomnij o zaplanowaniu oświetlenia. Odpowiednio dobierając lampy oraz prawidłowo kierując strumienie światła, możesz jeszcze bardziej wyeksponować strukturę betonu. Zaplanuj w odpowiednich miejscach punkty świetlne tak, by całość zmieniała swoje obliczem, gdy przychodzi wieczór.

 

Jeśli masz pomysł na nietypowe wnętrze, to nie bój się z nami tym pomysłem podzielić. Jeśli sami nie będziemy w stanie pomóc, to z pewnością pomożemy Ci w namiarze na architekta, stolarza lub ekipę od wykończeń mieszkań.

 

Sprawdź nasz cennik oraz skontaktuj się z nami w celu szczegółowej wyceny.

 

 

Zapraszany do kontaktu.

 

IMG_20160510_175006

 

 

IMG_20160617_133620